Osoby i Instytucje, które wspomogły działalność Fundacji na Rzecz Rozwoju Ochrony Zdrowia
w Gnieźnie

1991 - 1992 - 1993 - 1994 - 1995 - 1996 - 1997 - 1998 - 1999 - 2000 - 2001 - 2002 - 2003 - 2004 - 2005 - 2006 - 2007 - 2008 - 2009

1991

1.Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej - Gniezno
2.
Maria Wichniewicz - Gniezno
3.
Joanna Goska - Gniezno
4.
Józef Bartczak - Karniszewo
5.
Ryszard Hypr
6.
Gnieźnieńskie Zakłady Graficzne
7.
Czesław Płarowski
8.
Komenda Straży Pożarnej - Gniezno
9.
Zdzisław Pac - Stawiany
10.
Krzysztof Olszewski - Karczewko
11.
Zenon Gruszka - Poznań
12.
Piotr Dziekan - Skoki
13.
Wielkopolski Okręgowy Zakład Gazownictwa - Poznań
14.
Eleonora Oziemkowska - Gniezno

Powrót do początku

1992

1.Zdzisław Konieczny
2.Romuald Dobiała
3.Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Relex - Gniezno
4.Komenda Rejonowa Straży Pożarnej - Gniezno
5.Robert Tomczak
6.Stowarzyszenie Piekarzy - Holandia
7.Mirosława Putz
8.Polanex - Gniezno
9.Józef Wróbel
10.Urząd Miasta i Gminy - Kłecko
11.Bank Spółdzielczy - Kłecko
12.Państwowe Gospodarstwo Rolne Rybno Wielkie
13.Państwowe Gospodarstwo Rolne - Łabiszynek
14.Zakład Energetyczny - Gniezno
15.Cukrownia Gniezno
16.Przedsiębiorstwo Budowlano-Remontowe POLANBUD - Gniezno
17.Bank Spółdzielczy - Gniezno
18.Nadleśnictwo - Gniezno
19.Fabryka Maszyn Pakujących SPOMASZ - Gniezno
20.Powszechna Kasa Oszczędności - Dział Księgowości - Gniezno
21.Wielkopolski Okręgowy Zakład Gazownictwa - Poznań
22.PRD - Gniezno

Powrót do początku

1993

1.Krzysztof Bagaziński - Poznań
2.
Urząd Miejski - Gniezno
3.
Urząd Gminy - Niechanowo
4.
Bank Spółdzielczy - Witkowo
5.
Zakład Stolarki Budowlanej - Gniezno
6.
Urząd Gminy - Kiszkowo
7.
NSZZ Solidarność - Gospodarstwo Rolne Skarbu Państwa - Kołaczkowo
8.
Gospodarstwo Rolne Skarbu Państwa - Kołaczkowo
9.
Polanex - Gniezno
10.
Fund. Samorząd. Prac. Nadleśn. Gniezno
11.
Bank Spółdzielczy - Gniezno
12.
Powszechna Kasa Oszczędności - Gniezno
13.
UNIPAK - Gniezno
14.
Przedsiębiorstwo Budowlano-Remontowe POLANBUD - Gniezno
15.
ALCOPEGRO - Kołaczkowo
16.
PZMot - Poznań
17.
D. Jakubowska - Mąkownica

Powrót do początku

1994

1.Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej w Gnieźnie
2.
Przedsiębiorstwo Handlowo-Przemysłowe Export-Import Leszek Czerwiński - Grabowo
3.
Gnieźnieńskie Zakłady Graficzne Gniezno
4.
Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwa Wielkopolski Okręgowy Zakład Gazownictwa Poznań
5.
Handel Artykułami Rolno-Spożywczymi. Export-Import Jan Kaczmarek - Witkowo
6.
Prywatna Apteka Św. Wojciecha - mgr farm. Marian Podolski
7.
Monika Biela - Podgórzyn 88-400 Żnin
8.
Grażyna Chmielewska - Witkowo
9.
Leszek Politowski - Ludwikowo gm. Wągrowiec
10.
Mirosław Szymański - Mielżyn ul. Gnieźnieńska
11.
Sławomir Surówka - Trzemeszno
12.
Mariusz Kowalczyk - Gniezno
13.
K. Kaczor - Damasławek

Powrót do początku

1995

1.Marek Ryska - Gniezno
2.
Mirosław Mizera - Witkowo
3.
Elżbieta Kaptur - Gościeszynek
4.
Pani Ropaczewska - Małachowo
5.
W. Wieczorek - Wylatowo
6.
Ryszard Konieczka - Lubcz
7.
Beata Fajfer - Gniezno
8.
Piotr Wróblewski - Gniezno
9.
Tadeusz Zadroga - Budzyń
10.
Janina Stepaniak - Trzemeszno
11.
Wanda Kubiak - Ruchocin
12.
Zofia Pomorska - Słupca
13.
Mariola Bacińska - Trzemeszno
14.
Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji
15.
Radosław Krywcelt - Gniezno
16.
Krzysztof Jagodziński - Gniezno
17.
Cukrownia S.A. Gniezno
18.
L. Grzybowska - Pobiedziska
19.
K. Walczak - Witkowo
20.
M. Pośledni - Przyborki gm. Września
21.
J. Walczak - Strzałkowo
22.
K. Bojarski - Szydłowo
23.
U. Gurbada - Trzemeszno
24.
Kajetan Kaczor - Damasławek
25.
Janina Szkatulska - Janów woj. konińskie
26.
Przedsiębiorstwo "Elma" Julian Michalski - Trzemeszno
27.
Jolanta Spławska - Powidz
28.
Elżbieta Musiałowska - Jastrzębowo
29.
Małgorzata Russek - Ruchocinek
30.
M. Kujawa - Witkowo
31.
Rafał Kowalik - Gniezno
32.
D. Wruczyńska - Gniezno
33.
Witold Lackowski - Pobiedziska
34.
M. Kapuściński - Orchowo
35.
Danuta Węglarz Witkowo
36.
M. Wentland - Strzyżewo Witkowskie
37.
Irena Szcześniak - Mogilno
38.
Zdzisław Hejna - Witkowo
39.
D. Zakrzewicz - Nidom
40.
Ewa Woźniak - Żydowo
41.
"STOLMAR". Zakład Stolarki Budowlanej - M. sikora - Gniezno
42.
Przedszkole nr 8 - Gniezno

AKCJA ŻYCIE

Rada i Zarząd Fundacji na Rzecz Rozwoju Ochrony Zdrowia w Gnieźnie składają serdeczne podziękowanie Pani mgr Danieli Baumert-Tamul za organizację AKCJI ŻYCIE

43.
Sklep "Jedynka" - Gniezno, ul. Warszawska
44.
Sklep Ogólnospożywczy - Gniezno, ul. Warszawska
45.
Motozbyt - Gniezno, ul. Warszawska
46.
Janina i Stanisław Malinowscy - Gniezno
47.
Hurtownia Stali "SILWA" Gniezno
48.
Sklep Art. Przemysłowych W.D. "WAN" Danuta Wolna - Gniezno
49.
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Gniezno
50.
Bogdan Janas - Gniezno
51.
Młodzieżowy Dom Kultury - Gniezno
52.
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Gniezno
53.
PHAL-GA "DOMRES"
54.
Urząd Miejski - Gniezno
55.
Urząd Rejonowy - Gniezno
56.
Spółdzielnia Mieszkaniowa - Gniezno
57.
Anonimowi ofiarodawcy z Gniezna

Powrót do początku

1996

1.Dawid Malczewski - Latalice
2.
Romuald Łubulski - Złotniczki
3.
Piotr Woźny - Popowo Kościelne
4.
Wiesława Nowakowska - Witkowo
5.
Maria Grygier Gniezno
6.
Ryszard Milewski - Gniezno
7.
M. Hepner - Raszkówko
8.
Jarosław Grzegorek - Gorzykowo
9.
Grzegorz Kowalewski - Gniezno
10.
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej - Gniezno
11.
A. Szczepański - Gęsiorowo
12.
Urząd Miejski - Gniezno
13.
Tomasz Ganksa - Gniezno
14.
"POLOKNA" Gniezno
15.
W. Walczak - Skorzęcin
16.
E. Kapsa - Rogowo
17.
Monika Popek - Witkowo
18.
Mariusz Ciemniecki - Witkowo
19.
H. Paluch - Trzemeszno
20.
T. Bultański - Lubcz
21.
Jan Święcicki - Wiekowo
22.
Łuczak - Kruchowo
23.
M. Wojciechowski - Witkowo
24.
H. Biernaś - Orchowo
25.
L. Grzelak - Trzemeszno
26.
A. Rogalska - Damasławek
27.
Remigiusz Sechman - Gniezno
28.
Mirosława Jaskolska z Malenina
29.
D. Glanc - Trzemeszno
30.
B. Marciniak - Ruchocinek
31.
W. Kropaczewska - Witkowo
32.
Ewa i Zbigniew Bruszkiewicz - Gniezno
33.
Lidia Knast - Witkowo
34.
H. Chormańska - Gniazdowo
35.
D. Witkowska - Trzemeszno
36.
Elżbieta Budzyńska - Poznań
37.
Lidia Gomułka - Gniezno
38.
Bronisław Radacz - Witkowo
39.
Wiesław Nowak - Trzemeszno
40.
Leszek Kończal - Witkowo
41.
W. Rabiega - Małachowo Złych Miejsc
42.
M. Buraczyk - Rogowo
43.
B. Kapela - Witkowo
44.
K. Janiszewska - Kłecko
45.
Anonimowi ofiarodawcy z Kiszkowa
46.
Zlot "GARBUS" w Gnieźnie
47.
Prywatny Gabinet Stomatologiczny - E. Marciniak
48.
J. Walczak - Gniezno
49.
Polski Związek Emerytów i Rencistów - Gniezno
50.
Towarzystwo "LIFE" z Gniezna
51.
Aleks Hyza - Gniezno
52.
Pracownicy Urzędu Miasta - Gniezno
53.
Państwowa Podstawowa Szkoła Muzyczna
54.
"FABER" s.c. Kantor Wymiany Walut - Gniezno
55.
Fabryka "POLANEX" Gniezno
56.
Przedszkole Nr 12 - Gniezno
57.
Elżbieta Niemiec - Gniezno
58.
Szkoła Podstawowa - Działyń
59.
Sklep "Jedynka" ul. Warszawska, Gniezno
60.
Cech Rzemiosł Różnych - Gniezno
61.
Elżbieta Grzybowska - Gniezno
62.
Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie
63.
PH "Dramex" - Gniezno
64.
Urząd Miasta i Gminy Kłecko
65.
Szkoła Podstawowa - Kłecko
66.
Państwowe Stado Ogierów - Gniezno
67.
Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji
68.
Zakłady Automatyki Przemysłowej "MIKROSTER" - Gniezno
69.
Z.P.A.P. "AKWA" Gniezno
70.
Centrala Nasienna - Gniezno
71.
Dorota Mikołajewicz-Bielicka - Gniezno
72.
Maria Wilkosz - Gniezno
73.
UNIPAK - Gniezno
74.
Firma "TRIO" - Gniezno
75.
"VETRA" sp. z o.o. - Gniezno
76.
Zakład Stolarki Budowlanej "STOLMAR" - Gniezno
77.
GlaxoWellcome - Warszawa
78.
Bank Spółdzielczy - Gniezno
79.
"POLOKNA" - Gniezno

Powrót do początku

1997

1.M. Gawlarz - Gniezno
2.
M. Mróz - Gniezno
3.
Ewa Janas - Witkowo
4.
M. Kiełpińskia - Gościeżyn
5.
B. Geisler - Witkowo
6.
B. Bartkowiak - Małachowo
7.
E. Dolińska - Gniezno
8.
Małgorzata Urbaniak - Gniezno
9.
Paweł Sanok - Szczytniki Duchowne
10.
Bogusław Cieślicki - Gniezno
11.
Mieczysław Pisarek - Gniezno
12.
Zbigniew Roszak - Trzemeszno
13.
T. Rogaliński - Górka Klasztorna
14.
A. Łabuńko - Witkowo
15.
Petrosjan Tatewik - Gniezno
16.
Jan Rybarczyk - Witkowo
17.
Zbigniew Krawiński - Żnin
18.
G. Biegańska - Trzemeszno
19.
R. Walczak - Rudy
20.
P. Jerzmarowski - Kiszkowo
21.
Z. Białkowiski - Września
22.
J. Kurowski - Trzemeszno
23.
M. Kubacka - Witkowo
24.
E. Perlicka - Chłądowo
25.
R. Walczak - Powidz
26.
A. M. Słaboń - Skoki
27.
S. Przybylski - Orchowo
28.
D. Szykowna - Dębnica
29.
M. Szyszyńska - Pawłowo Skockie
30.
Anna Brzeczyńska - Gościeszyn
31.
M. Woźniak - Szczytniki
32.
Związek Zawodowy Lekarzy ZOZ - Gniezno
33.
GlaxoWellcome - Warszawa

Powrót do początku

1998

1.Maciej Stawowy - Gniezno
2.
PYRAMED Przedsiębiorstwo Obrotu Sprzętem Medycznym - Poznań
3.
Hermine Pfand - Speyer Niemcy
4.
Regina Schultz - Speyer Niemcy
5.
GlaxoWellcome - Warszawa
6.
Technologie Gazowe - Wysogotowo
7.
"FADA" Sp. z o.o. Gniezno
8.
Zakład Usług Ślusarsko-Instalacyjnych Durczak - Gniezno
9.
Zakład Ogólnobudowlany Józef Kryskowiak - Gniezno
10.
Firma "Hoppe" Tadeusz Hoppe - Gniezno
11.
Energetyka Poznań
12.
Urząd Gminy Gniezno

Powrót do początku

1999

1.Werner Schinerer Nadburmistrz Miasta Speyer, Niemcy
2.
Nestle Polska
3.
Bristol-Meyrs Squibb Sp. z o.o. - Warszawa
4.
Rhone Poulenc Rover sp. z o.o. - Warszawa
5.
NB - Polska sp. z o.o. - Gniezno
6.
MPGKiM - Gniezno
7.
EUROVERLUX - Gniezno
8.
Wojciech Łącki - Gniezno

Powrót do początku

2000

1.Gedeon Richter WTD Oddz. w Polsce, Wawszawa
2.
Dulnik Roman
3.
Łukaszewski Henryk
4.
Nochowicz Zofia Gniezno
5.
p. Krząstek

Powrót do początku

2001

1.Novartis Poland Sp. Z o.o.
2.
Roche Polska Warszawa
3.
Coloplast

Powrót do początku

2002

1.Bressa Henryk
2.
Roche Polska Warszawa
3.
Aventis Pharma Warszawa
4.
AstraZeneca
5.
Servier
6.
Pfizer Polska
7.
Dziekański Czesław
8.
Tomaszewski T
9.
Graczyk Zofia
10.
Sanof Synthelabo
11.
Merck Warszawa
12.
Izopol
13.
Starostwo Powiatowe Gniezno

Powrót do początku

2003

1.M.O.P.S Gniezno
2.Pentel "Poland" Osielsko
3.E.M. Michalak Bydgoszcz
4.Szkoła Podstawowa Nr 9 Gniezno
5.
Przedsiębiorstwo Transportowe "Stawój" Gniezno
6.
Giejda Ryki
7.
Sarstedt
8.
Coloplast
9.
Przedsiębiorstwo Projektowo Budowlane Poznań
10.
Matsushita Battery Poland Gniezno
11.
Roche Polska Warszawa
12.
Eliltlly Polska Warszawa
13.
Aventis Pharma Warszawa
14.
Biofarm Poznań
15.
Glaxosmith Poznań
16.
Merck Warszawa
17.
Astrazeneca Warszawa
18.
Novo Nordisk Pharma Warszawa
19.
BLB Audio Usługi Elektroinstalacyjne J.Brussa Gniezno
20.
Biniak Mikołaj Gniezno
21.
Ślemp Wólka Hyż.
22.
Baniewicz Gniezno
23.
H.Stolpa Człuchów
24.
Krzysztof Ostrowski
25.
Kozłowska Maciejewska
26.
J. Węgłowski
27.
M. Rudolf Warszawa
28.
L.Kotecka Malbork
29.
Zielska-Brzechwa
30.
Waksmud
31.
M.Jańczyk Opole
32.
T.Gmyrek Wrocław
33.
Urząd Gminy Gniezno
34.
Trepko Gniezno

Powrót do początku

2004

1. Kozłowska - Maciejewska
2. Scanclimber Gniezno
3. Szkoła Podstawowa Nr 9 Gniezno
4. Sanofi Warszawa
5. KRKA Polska Warszawa
6. Eliltlly Polska Warszawa
7. MPGGiM Gniezno
8. Solvay Pharmaceutus
9. Sanofi Warszawa
10. Polpharma Warszawa
11. Merck Warszawa
12. Anna Rudolf

Powrót do początku

2005

1. Kozłowska Maciejewska
2. Urząd Miejski Gniezno dar z diety Gawroński
3. Starostwo Powiatowe Gniezno dar z diet
4. Schwarz Pharma
5. Astrazeneca Pharma Warszawa
6. KRKA Polska Warszawa
7. Fournier Polska
8. Glaxosmith Poznań
9. Ewopharma AG Warszawa
10. Merck Warszawa
11. GSK Commercial Warszawa
12. Nutricia Polska

Powrót do początku

2006

1. Bolesław Kałat Gniezno
2. Starostwo Powiatowe Gniezno dar z diet
3. Urząd Miejski Gniezno dar z diet Gawroński
4. Kozłowska - Maciejewska
5. Servier Polska
6. EGIS Polska
7. PFIZER Polska
8. Merck Warszawa
9. Elżbieta Filipiak, Popowo
10. Jacek Ziółkowski, Hamburg
11. Dorota Grenda, Łagiewniki Kościelne

AKCJA MAMMOGRAF

1.p. Kuszak
2.
p. Bagielczyk
3.
p. Oszkodar
4.
p. Musiałowicz
5.
SOSW nr 1 ul. Żwirki i Wigury
6.
Apteka Czerniejewo
7.
Bank Spółdzielczy
8.
Apteka "Przy Farze"
9.
Apteka "Pod Orłem"
10.
B. Młodzikowska Społeczny Komitet
11.
Apteka 3 Maja
12.
Apteka św. Wojciech
13.
Bal Prezydenta Miasta Gniezna
14.
Apteka Panaceum
15.
Cukrownia
16.
Apteka Aspirynka
17.
P.E.C. Gniezno
18.
Scan Climber
19.
Stowarzyszenie Ziemia Gnieźnieńska
20.
P. Imbierowicz
21.
Irlech
22.
Starostwo Powiatowe
23.
Alco Pergo
24.
P.W. Hawa
25.
W. Pełczyński
26.
Telekom
27.
Rada Miejska Witkowo
28.
Społeczny Komitet A. Marciniak
29.
Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych
30.
Philips Gniezno
31.
p. Flink
32.
Zespół Szkół Zawodowych nr 4
33.
p. Pilarczyk, p. Kozanecki, p. Świętoszczyk, p. Andrzejewski
34.
Młodzieżowy Dom Kultury
35.
Zespół Szkół Rolniczych
36.
Zespół Szkół Ekonomiczno- Odzieżowych
37.
Zespół Szkół zawodowych Trzemeszno
38.
Pracownicy TSSE
39.
Rada Rodziców LO Trzemeszno
40.
Zespół Szkół Ogólnokształcących ul. Sobieskiego
41.
LO dla dorosłych
42.
Wróbel Monika
43.
Zespół Szkół Rolniczych Witkowo

POMOC DLA TOMKA

1.Koncern Energetyczny Jaworzno
2.
Kaczorek Robert
3.
MPWiK Gniezno
4.
NSZZ Solidarność
5.
Roman Aleks
6.
Kopalnia Wapna Czatkowice
7.
U.K.S. Medan
8.
Z. Urbanek
9.
B.M. Hybiak Kłecko
10.
E.Cz. Zawal Kłecko
11.
Sikorski Leon
12.
Kompania Piwowarska
13.
p. Bączkiewicz
14.
Szkoła Podstawowa nr 6, Samorząd Szkolny
15.
Energo Inkas
16.
Szkoła Medyczna
17.
Grodzicki Jan
18.
Unipak
19.
BRC Gniezno
20.
Gomer
21.
Szkoła Podstawowa nr 8
22.
Szkoła Podstawowa nr 12
23.
Szkoła podstawowa i Gimnazjum Szczytniki Duchowne
24.
Gimnazjum nr 2

POMOC DLA OLI

1.Kostrzewa Cecylia
2.
BRABAR Gniezno
3.
SAN-DAL
4.
Tylman-Gic Grażyna

2007

1. BOEHRINGER INGELHEIM MARKIETING Sp. z o.o. - Warszawa

2008

1. Coloplast Sp. z o.o. - Warszawa

2009

1. Fresenius Medical Care Polska - Warszawa

Powrót do początku

Wszystkim dotychczasowym i przyszłym Ofiarodawcom serdecznie dziękujemy
w imieniu Pacjentów i Pracowników Szpitala
i Poradni Przyszpitalnych ZOZ w Gnieźnie.

Rada i Zarząd Fundacji